GERÇEK ERKEK PLAYSTATİON OYNAR :)

Komplekslerinden ve kadın dırdırından sıyrılabilen gerçek bir türk erkeği playstation oynar hatta psp oynar bu xbox ta olabilir yeterki konsol oyunu olsun.

Psp (PlayStation Portable);

30 lu yaşlardaki bir erkeği 15 li yaşlara geridöndürebiliyor mesela 90 larda oynamış olduğumuz atari doyunlarını çok karmaşık olmayan emilator ler yükleyerek oynayabiliryorsunuz ve tamamen orjinal örnek verecek olursak; street fıghter,hagar,tumplepop,snowbros,tekken,mortal kombat ve daha yüzlercesini 5inc bir monitorde oynayabiliyorsunu dahada iyisi psp yi hack ederek bunların hepsini ücretsiz oynayabiliyorsunuz bunların yanında bütün yeni çıkan oyunları orjinal olarakta oynayabiliyorsunuz.

Bunların yanında bu makinada mp3 video msn web gibi aplicaition larıda kullanabiliyorsunuz. bu yazım biraz taıtım amaçlı oldu ama bilmeyen gerçek erkekler öğrensin diye not düşeyim dedim :))

Ayrıca bu gerçek erkek oyuncağının ücreti 2,elde 200-300 arası sıfırı ise 500-600 civarı bir mevladır tavsiyem kırılmış 2,el hack edilmiş bir cihaz alın çünkü oyunlarda ücretsiz bir şekilde içinde geliyor.

 

buyrun buda yazımın videosu :)))

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !